"İSME ÖZEL TUĞRA" NEDİR?

Şanlı ecdadımız Osmanlı padişahlarının kendi adlarını taşıyan ve Mührü Hümayun olarak kullanılan, her biri bir hat sanatı şaheseri TUĞRA ları vardı.

İSME ÖZEL TUĞRA hizmetimizle, isim ve soyisminizi, klasik Osmanlı tuğrasına ilaveten modern tuğra şeklinde Türkçe harflerle de yazıyoruz.

Siz de Türkçe Kaligrafi sanatıyla isminizin yazılmış olduğu isme özel tuğra
sahibi olmak istemez misiniz?

Kişiye özel tasarlanan bir sanat eseri olan ilginç ve nostaljik hediye İSME ÖZEL TUĞRA ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

Tuğra, Joachim Gauck Bundesprisıdent, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 1 Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 2 Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 3
Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 4 Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 5 Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 6
Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 8 Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 9 Tuğra, isme özel tuğra kaligrafi, custom tugra design style calligraphy, Kalligrafie, tattoo 10

Türkçe tuğralarımız özenle tasarlandıktan sonra isterseniz Email ile (2x JPG resim olarak) isterseniz 30x40cm(A3) boyutlu kuşe kartona baskı yapılarak (2 baskı) adresinize kargolanır. E-mail ile teslimat hem zaman hem de maddi yönden daha ekonomiktir. E-mail teslimatlarında ayrıca %20'ye varan indirim uyguluyoruz. Bunun yanında kargo ücretinden de tasarruf ediyorsunuz. Tuğranız, ister E-mail ister kargo teslimatıyla olsun yüksek çözünürlüklü baskıya hazır şekilde sipariş kataloğundan seçtiğiniz arka fonlar (2 tane) üzerinde emailinize gönderilir. Gönderilen JPG resimleri yakınınızdaki bir kırtasiye veya copy center'dan 50x70cm ebatında çıktı alarak tablo halinde hediye edebilir veya mekanlarınızı bu kişiye özel eserle süsleyebilirsiniz.

Türkçe tuğralarımızda isim-soyisim veya 2 kelimeden oluşan bir kelime kombinasyonu kullanılabilir, örneğin ‚Remzi – Meryem’ gibi.

Kişiye özel hizmetlerde tam fiyat hesaplanabilmesi için lütfen iletişime geçiniz.